P3519R-823K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-823K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P3519R-823K
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 390MA 1.96 OHM
Fitxak: 1.P3519R-823K.pdf2.P3519R-823K.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
  • Mezua
P3519R-823Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P3519R-823K fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 82UH 390MA 1.96 OHM Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 58863 pcs Datuen fitxa 1.P3519R-823K.pdf2.P3519R-823K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
estali Unshielded Series P3519R
RoHS egoera RoHS Compliant balorazio -
Q @ Freq - Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak P3519R-823K TR 100 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Inductor 390mA 1.96 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.96 Ohm Max Uneko balorazioa 390mA
Uneko - Saturazioa 480mA