P3519R-331K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-331K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P3519R-331K
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 3.97A 19 MOHM
Fitxak: 1.P3519R-331K.pdf2.P3519R-331K.pdf
  • Mezua
P3519R-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P3519R-331K fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 3.97A 19 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58720 pcs Datuen fitxa 1.P3519R-331K.pdf2.P3519R-331K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
estali Unshielded Series P3519R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak P3519R-331K TR 100
P3519R-331KTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Wirewound Inductor 3.97A 19 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 19 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.97A Uneko - Saturazioa 7.52A