P3519-331K
API DelevanAPI Delevan
P3519-331K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P3519-331K
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 3.97A 20 MOHM
Fitxak: 1.P3519-331K.pdf2.P3519-331K.pdf
RoHs egoera RoHS ez betetzea
  • Mezua
P3519-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P3519-331K fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 3.97A 20 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 58774 pcs Datuen fitxa 1.P3519-331K.pdf2.P3519-331K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
estali Unshielded Series P3519
RoHS egoera RoHS non-compliant balorazio -
Q @ Freq - Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak P3519-331K TR 100 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 3.97A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 20 mOhm Max Uneko balorazioa 3.97A
Uneko - Saturazioa 7.52A