P160R-331FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-331FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
Fitxak: P160R-331FS.pdf
  • Mezua
P160R-331FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-331FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3182 pcs Datuen fitxa P160R-331FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160R-331FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 33 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.929A Uneko - Saturazioa 2.636A