P160R-224FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-224FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 112MA 9.8 OHM
Fitxak: P160R-224FS.pdf
  • Mezua
P160R-224FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-224FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 220UH 112MA 9.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3653 pcs Datuen fitxa P160R-224FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160R-224FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Inductor 112mA 9.8 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 9.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 112mA Uneko - Saturazioa 103mA