P160R-184JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-184JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM
Fitxak: P160R-184JS.pdf
  • Mezua
P160R-184JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-184JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10332 pcs Datuen fitxa P160R-184JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160R-184JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 180µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 180µH Unshielded Inductor 128mA 7.5 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 7.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 128mA Uneko - Saturazioa 114mA