P160R-123JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-123JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM
Fitxak: P160R-123JS.pdf
  • Mezua
P160R-123JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-123JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8918 pcs Datuen fitxa P160R-123JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160R-123JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Inductor 441mA 630 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 630 mOhm Max
Uneko balorazioa 441mA Uneko - Saturazioa 439mA