P160R-102FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-102FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD
Fitxak: P160R-102FS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
P160R-102FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-102FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2979 pcs Datuen fitxa P160R-102FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
estali Unshielded Series P160R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak P160R-102FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 1.48A 56 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 56 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.48A Uneko - Saturazioa 1.526A