P160-683JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160-683JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 206MA 2.9 OHM SMD
Fitxak: P160-683JS.pdf
  • Mezua
P160-683JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160-683JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 68UH 206MA 2.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10153 pcs Datuen fitxa P160-683JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160-683JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 206mA 2.9 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 206mA Uneko - Saturazioa 185mA