P160-682GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160-682GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 662MA 280 MOHM
Fitxak: P160-682GS.pdf
  • Mezua
P160-682GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160-682GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 6.8UH 662MA 280 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5101 pcs Datuen fitxa P160-682GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160-682GS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 662mA 280 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 280 mOhm Max
Uneko balorazioa 662mA Uneko - Saturazioa 592mA