P160-334FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160-334FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 101MA 12 OHM SMD
Fitxak: P160-334FS.pdf
  • Mezua
P160-334FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160-334FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330UH 101MA 12 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3443 pcs Datuen fitxa P160-334FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160-334FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 101mA 12 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 12 Ohm Max
Uneko balorazioa 101mA Uneko - Saturazioa 84mA