ER1641-751JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-751JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 750NH 370MA 590 MOHM
  • Mezua
ER1641-751JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-751JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 750NH 370MA 590 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22177 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-751JS 2500 TR
ER1641-751JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 750nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 180MHz
Deskribapen zehatza 750nH Shielded Molded Inductor 370mA 590 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 590 mOhm Max
Uneko balorazioa 370mA Uneko - Saturazioa -