ER1641-681JM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-681JM
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM
  • Mezua
ER1641-681JMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-681JM fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22058 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-681JM 2500 TR
ER1641-681JM-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 190MHz
Deskribapen zehatza 680nH Shielded Molded Inductor 420mA 450 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 420mA Uneko - Saturazioa -