ER1641-562JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-562JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM
  • Mezua
ER1641-562JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-562JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23833 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-562JS 2500 TR
ER1641-562JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 65MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Molded Inductor 335mA 720 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 720 mOhm Max
Uneko balorazioa 335mA Uneko - Saturazioa -