ER1641-304JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-304JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 300UH 110MA 6.4 OHM TH
  • Mezua
ER1641-304JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-304JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 300UH 110MA 6.4 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9001 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-304JS 2500 TR
ER1641-304JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 300µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6.5MHz
Deskribapen zehatza 300µH Shielded Molded Inductor 110mA 6.4 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 6.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 110mA Uneko - Saturazioa -