ER1641-302JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-302JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3UH 480MA 350 MOHM TH
  • Mezua
ER1641-302JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-302JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3UH 480MA 350 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22127 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-302JS 2500 TR
ER1641-302JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 85MHz
Deskribapen zehatza 3µH Shielded Molded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Max
Uneko balorazioa 480mA Uneko - Saturazioa -