ER1641-274JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-274JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-274JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
ER1641-274JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-274JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8223 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Unshielded Series Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
balorazio - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 1134-1159
1134-1159-2-MIL
1134-1159-MIL
ER1641-274JS-250 TR
ER1641274JS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 270µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Inductor 115mA 5.8 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 5.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 115mA Uneko - Saturazioa -