ER1641-273JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-273JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 260MA 1.19 OHM TH
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ER1641-273JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-273JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 27UH 260MA 1.19 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8199 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-273JS 2500 TR
ER1641-273JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 38MHz
Deskribapen zehatza 27µH Shielded Molded Inductor 260mA 1.19 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.19 Ohm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -