ER1641-203JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-203JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 20UH 290MA 960 MOHM TH
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ER1641-203JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-203JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 20UH 290MA 960 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8697 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-203JS 2500 TR
ER1641-203JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 20µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 41MHz
Deskribapen zehatza 20µH Shielded Molded Inductor 290mA 960 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 960 mOhm Max
Uneko balorazioa 290mA Uneko - Saturazioa -