ER1641-183JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-183JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ER1641-183JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-183JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10050 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-183JS 2500 TR
ER1641-183JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 18µH Shielded Molded Inductor 300mA 890 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 890 mOhm Max
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -