ER1641-182JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-182JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ER1641-182JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-182JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21445 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-182JS 2500 TR
ER1641-182JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 105MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Shielded Molded Inductor 755mA 140 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 755mA Uneko - Saturazioa -