ER1641-181JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-181JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-181JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Mezua
ER1641-181JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-181JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21356 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Unshielded Series Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 1134-1000
1134-1000-2-MIL
1134-1000-MIL
ER1641-181JS-250 TR
ER1641181JS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor 1.3A 47 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 47 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.3A Uneko - Saturazioa -