ER1641-152JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-152JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM
  • Mezua
ER1641-152JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-152JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25469 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series ER1641
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1641-152JS 2500 TR
ER1641-152JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 115MHz
Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Molded Inductor 815mA 120 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max
Uneko balorazioa 815mA Uneko - Saturazioa -