ER1641-102JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-102JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1641-102JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
ER1641-102JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1641-102JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17065 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Unshielded Series Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
balorazio - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 1134-1004
1134-1004-2-MIL
1134-1004-MIL
ER1641-102JS-250 TR
ER1641102JS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 140MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 70 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.07A Uneko - Saturazioa -