ER1025-95JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ER1025-95JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
ER1025-95JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ER1025-95JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33062 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series ER1025
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak ER1025-95JS 3500 TR
ER1025-95JS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 110nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 640MHz
Deskribapen zehatza 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.27A Uneko - Saturazioa -