DC780R-823K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-823K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DC780R-823K
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
Fitxak: DC780R-823K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
DC780R-823Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DC780R-823K fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28551 pcs Datuen fitxa DC780R-823K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.772" Dia (19.60mm)
estali Unshielded Series DC780R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak DC780R-823K BULK 100 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.831" (21.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 60 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.8A Uneko - Saturazioa 12.1A