DC780R-332L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-332L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DC780R-332L
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH
Fitxak: DC780R-332L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DC780R-332Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DC780R-332L fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15683 pcs Datuen fitxa DC780R-332L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.772" Dia (19.60mm)
estali Unshielded Series DC780R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak DC780R-332L BULK 100 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.831" (21.10mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 5 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 5 mOhm Max Uneko balorazioa 11.4A
Uneko - Saturazioa 60A