C0603C-24N0J1T1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C-24N0J1T1
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 24NH 610MA 190 MOHM
Fitxak: C0603C-24N0J1T1.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
C0603C-24N0J1T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C-24N0J1T1 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 24NH 610MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 80002 pcs Datuen fitxa C0603C-24N0J1T1.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
estali Unshielded Series C0603
RoHS egoera RoHS Compliant balorazio -
Q @ Freq 35 @ 250MHz Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak C0603C-24N0J1T1 TR 200 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ceramic
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 24nH
Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.65GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 24nH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max Uneko balorazioa 610mA