5022R-331F
API DelevanAPI Delevan
5022R-331F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5022R-331F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM
Fitxak: 5022R-331F.pdf
  • Mezua
5022R-331Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5022R-331F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20468 pcs Datuen fitxa 5022R-331F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 5022R
balorazio - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 5022R-331F 800 TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm) Frekuentzia - Self Resonant 360MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 2.015A 90 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.015A Uneko - Saturazioa -