5022R-104F
API DelevanAPI Delevan
5022R-104F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5022R-104F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Fitxak: 1.5022R-104F.pdf2.5022R-104F.pdf
  • Mezua
5022R-104Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5022R-104F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20735 pcs Datuen fitxa 1.5022R-104F.pdf2.5022R-104F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 5022R
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 5022R-104F 800 TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.5MHz
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Inductor 275mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 4.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 275mA Uneko - Saturazioa -