5022-162J
API DelevanAPI Delevan
5022-162J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5022-162J
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Fitxak: 5022-162J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5022-162Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5022-162J fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 63865 pcs Datuen fitxa 5022-162J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
estali Unshielded Series 5022
balorazio - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 5022-162J TR 800
DN2265TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Phenolic
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz
induktantzia 1.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekuentzia - Self Resonant 155MHz Deskribapen zehatza 1.6µH Unshielded Inductor 780mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 600 mOhm Max Uneko balorazioa 780mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5022-161G
5022-161G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Stockean: 29284 pcs
Deskarga: 5022-161G.pdf
RFQ
5022-163F
5022-163F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Stockean: 19280 pcs
Deskarga: 5022-163F.pdf
RFQ
Deskarga: 5022-163G.pdf
5022-161H
5022-161H
Deskarga: 5022-161H.pdf
5022-163J
5022-163J
Deskarga: 5022-163J.pdf
deskribapena: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Deskarga: 5022-164F.pdf
deskribapena: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Deskarga: 5022-162H.pdf
Deskarga: 5022-161J.pdf