4922-331L
API DelevanAPI Delevan
4922-331L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4922-331L
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
Fitxak: 4922-331L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
4922-331Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4922-331L fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 59110 pcs Datuen fitxa 4922-331L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
estali Unshielded Series 4922
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 4922-331L TR 800
DN2195TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330nH Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max Uneko balorazioa 6.5A
Uneko - Saturazioa 6.5A