4564-331J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4564-331J
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Fitxak: 4564-331J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
4564-331Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4564-331J fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 28780 pcs Datuen fitxa 4564-331J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.340" Dia (8.64mm)
estali Unshielded Series 4564
balorazio - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 4564-331J 100 BULK Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.3MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 4 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4564-271K
4564-271K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
Stockean: 67669 pcs
Deskarga: 4564-271K.pdf
RFQ
4564-271J
4564-271J
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 25321 pcs
Deskarga: 4564-271J.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Deskarga: 4564-391J.pdf
deskribapena: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Deskarga: 4564-331K.pdf
deskribapena: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
deskribapena: FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
deskribapena: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
deskribapena: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH