4379R-562JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379R-562JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 285MA 600 MOHM
Fitxak: 4379R-562JS.pdf
  • Mezua
4379R-562JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379R-562JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 285MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6754 pcs Datuen fitxa 4379R-562JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379R
balorazio - Q @ Freq 115 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379R-562JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 49MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Inductor 285mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 600 mOhm Max
Uneko balorazioa 285mA Uneko - Saturazioa -