4379R-392JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379R-392JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 310MA 520 MOHM
Fitxak: 4379R-392JS.pdf
  • Mezua
4379R-392JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379R-392JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.9UH 310MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7177 pcs Datuen fitxa 4379R-392JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379R
balorazio - Q @ Freq 105 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379R-392JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 64MHz
Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Inductor 310mA 520 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max
Uneko balorazioa 310mA Uneko - Saturazioa -