4379R-122JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379R-122JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
Fitxak: 4379R-122JS.pdf
  • Mezua
4379R-122JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379R-122JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8275 pcs Datuen fitxa 4379R-122JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379R
balorazio - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379R-122JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 150MHz
Deskribapen zehatza 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -