4379-824JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379-824JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820UH 53MA 17 OHM SMD
Fitxak: 4379-824JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
4379-824JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379-824JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 820UH 53MA 17 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6407 pcs Datuen fitxa 4379-824JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379
balorazio - Q @ Freq 95 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379-824JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 820µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.1MHz
Deskribapen zehatza 820µH Shielded Inductor 53mA 17 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 17 Ohm Max
Uneko balorazioa 53mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4379-822KS
4379-822KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 225MA 1 OHM SMD