4379-681JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379-681JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM
Fitxak: 4379-681JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
4379-681JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379-681JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7486 pcs Datuen fitxa 4379-681JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379
balorazio - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379-681JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 200MHz
Deskribapen zehatza 680nH Shielded Inductor 700mA 60 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa -