4302R-331F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4302R-331F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Fitxak: 4302R-331F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4302R-331Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4302R-331F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19220 pcs Datuen fitxa 4302R-331F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
estali Unshielded Series 4302R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4302R-331F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm) Frekuentzia - Self Resonant 180MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor 865mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 865mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4302R-272K
4302R-272K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM