4232R-393F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-393F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Fitxak: 4232R-393F.pdf
  • Mezua
4232R-393Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-393F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31437 pcs Datuen fitxa 4232R-393F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-393F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 12MHz
Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 10.8 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 10.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 139mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-392K
4232R-392K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Stockean: 116540 pcs
Deskarga: 4232R-392K.pdf
RFQ
4232R-393J
4232R-393J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Stockean: 91736 pcs
Deskarga: 4232R-393J.pdf
RFQ
4232R-392G
4232R-392G
Deskarga: 4232R-392G.pdf
4232R-391K
4232R-391K
deskribapena: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM