4232R-121F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-121F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Fitxak: 4232R-121F.pdf
  • Mezua
4232R-121Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-121F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31432 pcs Datuen fitxa 4232R-121F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-121F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 220MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 493mA 500 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max
Uneko balorazioa 493mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
4232R-121K
4232R-121K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Stockean: 130010 pcs
Deskarga: 4232R-121K.pdf
RFQ
4232R-103K
4232R-103K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Stockean: 137281 pcs
Deskarga: 4232R-103K.pdf
RFQ
4232R-102K
4232R-102K
deskribapena: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD