4232-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232-101H
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Fitxak: 4232-101H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4232-101Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232-101H fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 71832 pcs Datuen fitxa 4232-101H.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232-101H TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 519mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232-102F
4232-102F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Stockean: 32987 pcs
Deskarga: 4232-102F.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Stockean: 28359 pcs
Deskarga: 4232-101F.pdf
RFQ
4232
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: KNOB FLUTED 1/4"-20 PLASTIC
Deskarga: 4232.pdf
4232-101K
4232-101K
Deskarga: 4232-101K.pdf
4232-102G
4232-102G