3483R-331M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3483R-331M
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 0.28MA 2 OHM SMD
Fitxak: 3483R-331M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
3483R-331Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3483R-331M fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330UH 0.28MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52319 pcs Datuen fitxa 3483R-331M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Unshielded Series 3483R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3483R-331M TR 1000 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 0.28mA 2 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max
Uneko balorazioa 0.28mA Uneko - Saturazioa 0.28mA