3094R-474FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-474FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD
Fitxak: 3094R-474FS.pdf
  • Mezua
3094R-474FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-474FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2636 pcs Datuen fitxa 3094R-474FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-474FS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.4MHz
Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Inductor 37mA 35 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 35 Ohm Max
Uneko balorazioa 37mA Uneko - Saturazioa -