3094R-472JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-472JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM
Fitxak: 3094R-472JS.pdf
  • Mezua
3094R-472JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-472JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8356 pcs Datuen fitxa 3094R-472JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 60 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-472JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 170mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 170mA Uneko - Saturazioa -