3094R-182FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-182FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM
Fitxak: 3094R-182FS.pdf
  • Mezua
3094R-182FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-182FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2319 pcs Datuen fitxa 3094R-182FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-182FS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 260mA 720 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 720 mOhm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -