3094-684FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-684FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 30MA 55 MOHM SMD
Fitxak: 3094-684FS.pdf
  • Mezua
3094-684FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-684FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680UH 30MA 55 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2882 pcs Datuen fitxa 3094-684FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-684FS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.9MHz
Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Inductor 30mA 55 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 55 mOhm Max
Uneko balorazioa 30mA Uneko - Saturazioa -