3094-681JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-681JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
Fitxak: 3094-681JS.pdf
  • Mezua
3094-681JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-681JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7234 pcs Datuen fitxa 3094-681JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 70 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-681JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Deskribapen zehatza 680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 430mA Uneko - Saturazioa -