3094-183FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-183FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD
Fitxak: 3094-183FS.pdf
  • Mezua
3094-183FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-183FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2897 pcs Datuen fitxa 3094-183FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-183FS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 17MHz
Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Inductor 114mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 114mA Uneko - Saturazioa -