3094-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-103JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD
Fitxak: 3094-103JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
3094-103JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-103JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9006 pcs Datuen fitxa 3094-103JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-103JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 29MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 3.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 120mA Uneko - Saturazioa -